JetWorld

materiały drukujące oraz serwis

Kilka słów o nas...


Firma JetWorld została założona w 2005 roku w Łodzi. Początki były skromne. Firma mieściła się w biurze o powierzchni 30 m2, a kadrę stanowiły dwie osoby. Obecnie jesteśmy jedną z prężniej rozwijających się firm w sektorze MSP na łódzkim rynku. Wciąż poszerzamy i uatrakcyjniamy swój asortyment wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, profesjonalnie podchodzącą do wymogów współczesnego rynku. Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług, nieustannie kontrolujemy i usprawniamy procesy eliminacji zagrożeń związanych z produkcją oraz dystrybucją materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu możemy sprostać wymaganiom zarówno klienta indywidualnego, instytucjonalnego, jak i biznesowego.

W styczniu tego roku, w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, otworzyliśmy w Łodzi drugi sklep. Serwisujemy w nim drukarki, faksy, kserokopiarki oraz w miarę możliwości inny sprzęt elektroniczny. Prowadzimy w nim również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych.


Wiemy, że jako firma mamy wiele jeszcze do zrobienia, ale wiemy też, że dzięki Państwu będziemy mogli się rozwijać, dawać kolejne miejsca pracy.


Naszą misją jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa w zakresie dostaw materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych oraz serwisu pogwarancyjnego drukarek, faksów i kserokopiarek. Optymalizacja doboru sprzętu drukującego oraz doradztwo w zakresie realnego obniżenia kosztów wydruków w firmie oraz domu.


Dzięki wysoko wykwalifikowanej, sumiennej kadrze konsekwentnie realizujemy cele określone w planach operacyjnych. Nasi klienci 24 godziny na dobę mogą składać zamówienia poprzez serwis Allegro, faksem bądź e-mailem i być pewni, że otrzymają dokładnie ten towar, który zamówili. Wszystkie towary prezentowane w naszej ofercie pochodzą z legalnego źródła, na każdy produktu udzielana jest gwarancja, aby mieli Państwo pewność, że towar, który trafi do Państwa jest najwyższej jakości. Jako nieliczni na rynku i z uwagi na fakt, że posiadamy wysoko wykwalifikowany dział serwisu, oferujemy naszym klientom doradztwo "po sprzedaży" oraz pomoc techniczną przy usuwaniu usterek związanych z drukowaniem. W ramach tej pomocy, oferujemy bezpłatną konsultację w zakresie optymalizacji i doboru sprzętu, zarówno do domu, jak i do biura. Jesteśmy otwarci, elastyczni, ale również wrażliwi na problemy naszych klientów.

Kontakt z nami

Sklep - centrala
93-172 Łódź
Rzgowska 56a
tel/fax: 42 663 75 76
e-mail: info@jetworld.pl

Serwis
93-172 Łódź
Rzgowska 56a
tel/fax: 42 663 75 76
e-mail: info@jetworld.pl